Mobilna reklama na samochodach

ramki pod tablice

Reklama na samochodach to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy przy niewielkich nakładach finansowych chcą dotrzeć ze swoim przekazem to znaczącej liczby potencjalnych odbiorców.

Zaletą tego rodzaju reklamy jest przede wszystkim nie tylko niska cena czy trafianie do dużej grupy osób, ale fakt, iż przekazywane informacje są łatwo zapamiętywane a sama forma nie jest nachalna czy irytująca.

Reklama na samochodach występuje najczęściej w formie naklejek, które widnieć mogą na tylnych szybach czy drzwiach. Co więcej, firma Inwen jest na przykład producentem elementów takich jak ramki pod tablice rejestracyjne, na których również można zamieszczać dowolne informacje. Te są zazwyczaj niewielkie, ale bardzo rzeczowe: logotyp, hasło reklamowe, sama nazwa firmy czy dane teleadresowe wystarczą w zupełności, by przekaz został zauważony.

Uważa się, iż reklama mobilna w tej formie jest jedną z najbardziej skutecznych. Dużym powodzeniem cieszy się przede wszystkim wśród przedsiębiorstw branży motoryzacyjnej chociaż coraz częściej korzystają z niej firmy wliczające się do innego sektora rynku, na przykład deweloperzy.