Gadżety w domu: udekoruj mieszkanie na święta!

gadżety na karnawał poliszdesign

Zbliża się Halloween, niedługo będą Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Zaraz po nich czeka nas karnawał, tłusty czwartek. Dni świąteczne można znaleźć praktycznie w każdym miesiącu w roku. Jest to idealna okazja do zaproszenia znajomych i rodziny oraz do przystrojenia domu! Poniżej przedstawiamy pomysły na ozdoby, które będą pasowały do przystrojenia domu na większość świątecznych dni.

Kolorowe balony

Balony będą pasowały do chyba każdej uroczystości! Możemy zapomnieć o dawnych czasach, gdy były dostępne jedynie balony w podstawowych kolorach. Obecnie istnieje dużo firm internetowych zajmujących się dowożeniem spersonalizowanych balonach na hel, więc nietrudno jest znaleźć tanie i kolorowe balony. Takie kolorowe i błyszczące balony sprawdzą się idealnie jako gadżety na karnawał, urodziny, czy nadchodzące Halloween.

gadżety na karnawał balony

Czytaj więcej: Inspiracje wystroju wnętrz

Ręcznie robione girlandy

Kolorowe girlandy są idealnym i niezwykle prostym sposobem na przystrojenie wnętrza. Bardzo dobrym pomysłem jest robienie ich wspólnie z całą rodziną. Sprawi to wszystkim dużo zabawy.W ciągu ostatnich paru lat bardzo popularne są girlandy na sznurkach z przyczepionymi ozdobami na drewnianych żabkach. Prosty sznurek pozwala na szaleństwo ze wzorami i kolorami flag lub innych kształtów z papieru przyczepionych do sznurka. Świetnym pomysłem jest przeplatanie takiej girlandy ze światełkami lub z wielobarwnymi wstążkami.

gadżety na karnawał girlanda

Nie zapomnij o oświetleniu

Świąteczne oświetlenie w szybki sposób wytworzy magiczną atmosferę. Świeczki w kolorowych świecznikach będą idealne na Halloween, Boże Narodzenie i Andrzejki. Możesz też pomyśleć nad zakupieniem specjalnej folii w różnych kolorach i przyczepieniu jej do lamp. Czerwone, zielone, czy żółte światło – wybierz sam/sama!

gadżety na karnawał lampy