Czy loki są nadal modne?

loki

Chyba od zawsze posiadaczki włosów kręconych chciałyby mieć włosy proste a te, na których głowach nie widać ani jednego loka marzą o tych kręconych. Na szczęście dzisiaj na rynku usług kosmetycznych i fryzjerskich jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można wyczarować niemal dowolną fryzurę.

Okazuje się, że w salonach takich jak salontuiteraz panuje dzisiaj trend na włosy gładkie, lśniące, ale zarazem skromne. Odchodzi się coraz częściej od szalonych spiralek na rzecz włosów prostych. Nie oznacza to jednak, że loki zupełnie wyszły z mody. Te zobaczyć można najczęściej przy okazji wieczornych wyjść czy uroczystych gal. Jak jednak potwierdzają styliści dzisiaj panuje moda na loki lekkie, powabne fale, które delikatnie dają wrażenie „wiatru we włosach”. Salon fryzjerski w Warszawie, który cieszy się dużą renomą nie wykonuje już tzw. mokrych włoszek czy natapirowanych, mocnych loków. To absolutnie fryzury, które odeszły już do lamusa. Dzisiaj króluje świeżość i naturalność i to się chwali.

Oczywiście najlepiej jest wykonać fryzurę w salonie fryzjerskim jednak same również możemy postarać się o powabne fale na głowie. Wystarczy na nie co zwilżonych włosach zapleść warkocza i z taką fryzurą przespać całą noc. Zapewniamy, że rano, po rozpuszczeniu włosów efekt będzie iście spektakularny.