Bezbolesna depilacja – skuteczne sposoby

depilacja

Golenie jednorazową maszynką jest uciążliwe – może jest bezbolesne, ale jednak zabieg ten trzeba powtarzać co najmniej co kilka dni a przy dużych partiach ciała, takich jak nogi może być to naprawdę utrapieniem.

Producenci kosmetyków pielęgnacyjnych dwoją się i troją, by wymyślić patent na to, aby depilacja była wreszcie skuteczna na długo a klientkom nie zadawała bólu. Już jakiś czas temu na rynku pojawiły się kremy depilujące, które trzeba przyznać działają lepiej aniżeli maszynki. Jednak chcąc cieszyć się całkowitą gładkością ciała należałoby postawić na metodę innego typu.

Z pomocą przychodzą również gabinety dermatologiczne i kosmetyczne. To właśnie tam dzięki profesjonalnym fachowcom można pozbyć się bez bólu owłosienia raz i to na zawsze. Chodzi dokładnie o depilację laserem i chociaż jest to zabieg bardziej kosztowny aniżeli zakup kremu w drogerii to wydaje się najlepszą opcją. Depilacja laserowa zostaje wykonana kilkakrotnie – przeważnie są to 2 bądź 3 zabiegi a to co klientki cieszy najbardziej to fakt, że włosy nie odrastają już nigdy. Dzięki temu możemy cieszyć się gładkością ciała bez zbędnych wyrzeczeń i utraty czasu a jak wiemy jest to szczególnie ważne na przykład podczas upalnych wakacji.