Jak pozbyć się włosków z miejsc podatnych na podrażnienie?

wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego

Okazuje się, że depilacja laserowa jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które chcą pozbyć się niechcianych włosków, by odczuć wyraźny komfort w kwestii dbania o własne ciało pod względem estetycznym. Zabiegi trwałego usuwania włosów są dedykowane również tym, których skóra jest niezwykle wrażliwa, podatna na podrażnienia. W tym przypadku tradycyjne metody golenia włosków nie są korzystne ze względów pielęgnacyjnych. Specjaliści z Kliniki Spire Clinic laser&beauty przedstawiają laser najlepszej generacji. To Motus Ax, dzięki któremu usuwanie włosków raz na zawsze możliwe jest dzisiaj w największym komforcie.

 

Lightsheer desire – charakterystyka urządzenia laserowego

Na stronie wynajmijlaser.pl  dostępny jest laser Lightsheer desire. To urządzenie najnowszej generacji, które świetnie sprawdza się w celu trwałego usuwania owłosienie. Depilacja laserowa bikini i innych miejsc, jeszcze nigdy nie była tak komfortowa. Nowoczesna technologia pozwala na depilację szybko, skutecznie i bezboleśnie. Dodatkowo warto poszukać miejsca takiego jak wypożyczalnia sprzętu kosmetycznego.

Wiązki laserowego światła wnikają w głąb skóry i niszczą melaninę, czyli główny barwnik włosków. Taka depilacja laserowa już podczas pierwszego zabiegu pozwala trwale zniszczyć nawet 50% włosków. Podczas kolejnych zabiegów bezpowrotnie znikają kolejne włoski. Wystarczy 3-7 zabiegów, by skóra w wybranej części ciała pozostała idealnie gładka.

 

Bezbolesność zabiegu

Depilacja laserowa przy zastosowaniu lasera Lightsheer desire charakteryzuje się największym komfortem. Zabiegi są całkowicie bezbolesne. Wszystko dlatego, że w tym urządzeniu zastosowano tryb pracy „moveo”. To dzięki niemu nagrzewanie postępuje stopniowo, dzięki czemu nawet najbardziej podatna na podrażnienia skóra nie zostaje potraktowana inwazyjnie. Co więcej, głowica urządzenia posiada specjalną nakładkę chłodzącą, która działa jak naturalny znieczulacz. Wszystko to sprawia, że nawet depilacja laserowa jest bezbolesna.

 

Czy każdy może depilować owłosienie laserem?

Rzeczywiście laser Lightsheer desire pozwala trwale usuwać włoski jasne, ciemne, gęste, jasne, te porastające na skórze bladej oraz tej o ciemnej karnacji. Trzeba przyznać, że jest to prawdziwa innowacja w zakresie depilacji laserem. Okazuje się jednak, że zabiegom trwałego usuwania niechcianych włosków i tak nie może poddawać się każdy. Znaczenia może nie ma w tym przypadku rodzaj skóry czy struktura samych włosków, ale stan zdrowia osoby, która chce pozbyć się zbędnego owłosienia, jest priorytetem.

Depilacja laserowa nie zostanie wykonana u kobiet w ciąży ani tych, które karmią piersią. Przeciwwskazaniem są też choroby skóry, takie jak łuszczyca bądź bielactwo. Skóra, która ma być poddana wiązkom laserowego światła, nie może być podrażniona, poraniona, nie mogą występować na niej infekcje ani stany zapalne. Skóra nie może być również opalona (także samoopalaczem), ponieważ istnieje wtedy ryzyko pojawienia się trwałych przebarwień. Włosy, które mają być trwale usunięte, nie mogą być wcześniej usunięte pęsetą ani depilatorem.