Zadbane dłonie to nasza wizytówka

zadbane dłonie

Jak wynika z sondaży przeprowadzonych na przypadkowo zaczepionych osobach największą uwagę oceniając drugiego człowieka skupiamy na jego butach, włosach i dłoniach. To właśnie o te ostatnie trzeba należycie dbać bowiem dłonie wystawione są praktycznie cały czas na widok publiczny.

Nasze dłonie widoczne są podczas pracy, zakupów, spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół – ogólnie rzecz biorąc widać je zawsze więc warto sprawić, by wzbudzały w innych zachwyt aniżeli odrazę.

O ile niektórym do właściwej pielęgnacji dłoni wystarczy dobry krem nawilżający to inni zadbane dłonie uzyskają dopiero po konkretnej wizycie w salonie kosmetycznym. Jak przyznają fachowcy z salontuiteraz.pl najczęściej klientki zgłaszają się po odżywcze maseczki nakładane na dłonie, których zadaniem jest regeneracja naskórka chociaż trzeba przyznać, że i manicure na Ursynowie jest powszechnie zamawianą usługą.

Rzeczywiście, okazuje się, że każdego roku przybywa klientek do sprawdzonych salonów, które chcą zadbać bądź utrzymać idealny widok dłoni. Od teraz nie musimy chować ich w kieszeniach bądź skrywać w grubych rękawiczkach. Pamiętajmy, ze to dłonie w dużej mierze tworzą nasz wizerunek a wiadomo, że chcemy, by był on jak najbardziej pozytywny.