Co gdy chcemy kupić lek w nocy?

Apteka 24h

Nagła potrzeba w chorobie

Już od rana czułeś się niewyraźnie..

Wiedziałeś, że coś się święci, ale nie skorzystałeś z żadnego lekarstwa. Postanowiłeś, że zrobisz to dopiero wtedy, gdy objawy będą bardziej wyraźne. Teraz masz dreszcze, temperatura szybuje wysoko a do tego okropnie boli Cię gardło i pęka głowa. Co robić? Jest już późny wieczór, wszystkie przychodnie zamknięte.

Pogotowie? Jeżeli objawy są naprawdę wyraźne , powinieneś udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który obecny jest zwykle na całodobowych dyżurach w szpitalach. Zbada Cię dokładnie i przepisze całą listę leków, dzięki którym już za kilka dni poczujesz się lepiej.

Idealnie, tylko gdzie teraz te leki można kupić? Przecież jest prawie północ.

Apteka 24h. Poznań to miasto, w którym znajdziemy ją bez problemu. Zazwyczaj takie apteki działają „na dzwonek”.

Wystarczy z niego skorzystać, i aptekarka otworzy bądź poprosi nas o złożenie zamówienia przed okienko. Można w nich zakupić leki na receptę, i bez recepty.

Gdzie znajduje się apteka 24h? Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto – w zasadzie każde większe, i średnie miasto. Jeżeli miasto jest naprawdę duże, zdarza się, że dyżur danego dnia prowadzi kilka aptek, w Internecie można znaleźć ich listę ale najłatwiej dowiedzieć się pocztą pantoflową lub pytając u lekarza pierwszego kontaktu – szpitalnego.

Zatem jeżeli nagle poczułeś silny ból, lub dopadło Cię przeziębienie, nie czekaj do rana. Odwiedź lekarza, lub zaufaj własnej intuicji i odwiedź całodobową aptekę, gdzie z pomocą aptekarki nabędziesz leki, które być może już rano postawią Cię na nogi.