Jak dbać o swoje zdrowie późną jesienią?

generator ozonu

Jest wiele sposób, aby wzmocnić odporność naszego ciała, aby w naturalny sposób walczyło z wirusami i zimnem za oknem. Można zmienić dietę i dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych, można także zwiększyć aktywność fizyczną, która poprawia wydolność ciała. Jakie są inne sposoby na poprawę naszego zdrowia w sezonie jesienno-zimowym?

Ozonowanie przestrzeni

Jednym ze sposobów walki z bakteriami i wirusami, które znajdują się w naszej przestrzeni, jest ozonowanie. Ozonator powietrza za pomocą ozonu dezynfekuje i oczyszcza nasze mieszkanie, samochód, miejsce pracy z wirusów, grzybów, pleśni czy nieprzyjemnych zapachów. Jest to bardzo przydatne urządzanie w sytuacji, gdy zmagamy się z reżimem sanitarnym w czasie pandemii na korona wirusa. Generator powietrza przydaje się nie tylko osobom, które zmagają się z alergią, ale także palaczom, którzy chcą pozbyć się ze swojego mieszkania zapachu nikotyny. Ozon jest gazem, który w naturalny sposób występuje w atmosferze, jednak jego wysokie stężenie może być niebezpieczne dla ludzkiego organizmu, dlatego zaleca się ostrożność w jego stosowaniu.

Taniec dla polepszenia samopoczucia i dodania lekkości

Jesień i zima to czas, kiedy najchętniej zwijamy się w kłębek i nie mamy ochoty na wyjście z domu. Jednak odrobina ruchu jest nam potrzebna, dlatego, zamiast robić katorżnicze treningi jak latem, proponujemy jesienny kurs tańca. Nie trzeba wychodzić z domu, wystarczą lekcje online, które nie tylko nas zrelaksują, ale także wprawią w dobry humor. Taniec wprowadzi do naszego życia zapomniana energię i radość, której bardzo potrzebujemy.

Świeżo wyciskane soki jako dawka zdrowia

Jesień i zima to czas polskich jabłek, gruszek i śliwek. Zima to moment pysznych pomarańczy i mandarynek. Świeżo wyciskane soki nie tylko są pyszne, ale bogate w witaminę C, której tak potrzebujemy. Soki w połączeniu z pysznymi warzywami, które są bogate w błonnik i inne wartości odżywcze, jesienią są szczególnie pożądane.