Zadbaj o przyszłość swojego dziecka

agencje ubezpieczeniowe w polsce

Czy wiesz, że tylko połowa Polaków posiada jakiekolwiek oszczędności? Co więcej, nie są one zbyt duże, bo osiągają najczęściej wartość dwu krotności miesięcznej pensji. Pocieszający jest jednak fakt, że wzrasta nasza świadomość, jaka dotyczy zabezpieczania przyszłości własnej oraz swoich dzieci. Coraz więcej Polaków zdaje sobie sprawę, że konieczne jest posiadanie polisy na życie. Coraz większą popularnością cieszy się między innymi polisa posagowa, która zakładana się z myślą o najmłodszych. Ta z całą pewnością zapewni dobry start w dorosłe życie naszych dzieci.

Agencje ubezpieczeniowe w Polsce oferują swoim klientom polisy posagowe, bo to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie godnej przyszłości swoich małych jeszcze pociech. Co ciekawe, takie ubezpieczenie może założyć każdy, kto tylko ma na względzie wsparcie i dobro dziecka. Mogą to być rodzice, ale też dziadkowie czy chrzestni.

Jak potwierdzają same agencje ubezpieczeniowe w Polsce, polisa posagowa jest produktem oszczędnościowo-ubezpieczeniowym. Nabywający go ma pewność, że cała pula pieniędzy, która przez lata zgromadziła się na takim koncie poprzez wpłacanie określonej wysokości składek, trafi do dziecka, kiedy ukończy ono 18 albo 25 lat.

I to nie wszystko. Okazuje się, że taka polisa również chroni dziecko każdego dnia jego życia. Gwarantuje wypłatę odszkodowania w wyniku nieszczęśliwego wypadku, hospitalizacji, w razie ciężkiego zachorowania, inwalidztwa. Polisa gwarantuje też wypłatę renty w ramach świadczenia comiesięcznego w przypadku śmierci fundatora polisy.