Fryzury na studniówkę 2024

fryzury na studniówkę

Studniówka jest dzisiaj jedną z najważniejszych imprez w życiu każdego licealisty. Odbywa się dokładnie na 100 przed maturą i każdego roku organizowana jest z coraz większą pompą. Dzisiaj coraz częściej zapomina się już o tradycji, studniówka jest istnym pokazem mody, na którym królują najlepsze sukienki i wytworne fryzury.

No właśnie, a jakie będą modne w tym roku? Na szczęście skromne. Włosy solidnie upinane w koka bądź tapirowane absolutnie odeszły już do lamusa. Jak przyznają specjaliści z salontuiteraz.pl na parkietach każdej studniówki coraz częściej spotkać będzie się dziewczęta w rozpuszczonych, gładkich fryzurach, hitem będą też gładkie, nisko spięte końskie ogony. Jak widać fryzury na studniówkę przeszły istną metamorfozę i dzisiaj stawia się raczej na elegancję aniżeli krzykliwość.

Pamiętajmy też o tym, że większość czasu, jaki spędza się na studniówce poświęcana jest na tańce. Warto wziąć to pod uwagę i stworzyć fryzurę w miarę wygodną. Każdy salon fryzjerski Ursynów stara się zresztą, by włosy wytrzymały w niezmienionej formie przez długie godziny – studniówka trwa przecież do rana.

Wybierając więc fryzurę na studniówkę weźmy pod uwagę trzy proste zasady: przede wszystkim prostota upięcia, po drugie elegancja i klasa, po trzecie wygoda. Tylko wtedy podczas zabawy nie będziemy zaprzątać sobie głowy naszym wyglądem.